Drewno wielu kojarzy się z surowością. Producenci zabawek udowodnili jednak, że drewniane  klocki mogą  być jedną z najwspanialszych zabawek jakie dziecko może otrzymać w prezencie na Dzień Dziecka i nie tylko.

Zabawki dla najmłodszych

Sortery kształtów i układanki ze zwierzątkami, cyferkami i literkami to gratka dla dwulatka i trzylatka. Każdy maluch lubi bawić się w układanie najwyższej wieży. Przy okazji świetnej zabawy może nauczyć się nazwy jakiegoś zwierzątka lub zapoznać się z kształtem literek.

Zabawki dla nieco starszych

Garaże, autka i transportery. Drewniane znaki drogowe, ulice i tory. To są prawdziwe gratki dla rajdowców! Mali kierowcy rajdowi chętnie angażują swoją energię w wyścigi autkami po wybudowanych własnoręcznie trasach. Dziewczynki chętnie przygotowują posiłki wspierając swoje zaangażowanie za pomocą kuchenek i drewnianych akcesoriów. Zaserwowana przez dziecko pizza zawsze smakuje najlepiej!

Zabawki kreatywne

Stawiaj pieczątki i twórz genialne rysunki! Wizerunki zwierzątek możemy pomalować lub zrobić konturowy rysunek. Używając różnego koloru tuszów może stworzyć unikalne dzieła sztuki. Dziewczynkom spodobają się również koraliki, z których będą mogły zrobić bransoletki i naszyjniki ze swoim imieniem albo w ulubionych kolorach.

Eko styl

Dzięki zastosowaniu nietoksycznych farb i naturalnego drewna zabawki drewniane są dobrą alternatywą dla małych alergików. Miłośnikom ekologicznego podejścia do życia, zdrowia i wpływu na środowisko również przypadną do gustu. Rodzice i ich dzieci będą zadowoleni!