Saga Gwiezdnych Wojen to niekończąca się historia Galaktyczne żołnierzy. Postaci znane od wielu lat towarzyszą nam w wielu produkty jakie Posiadamy w domu. Zwłaszcza, jeśli w takim domu znajduje się duża ilość dzieci, które marzą o zabawkach każdego rodzaju. Zabawkami, które muszą znaleźć się w każdym domu, są przede wszystkim klocki LEGO. Gwiezdne Wojny również doczekały się w swojej serii, dlatego dziś zajmiemy się właśnie tą linią klocków. LEGO Star Wars występują w wielu odsłonach i jesteśmy pewni, że wiele osób zachęcimy do zakupu właśnie tych klocków.

LEGO Star Wars – które wybrać?

Poza serią filmów Gwiezdne Wojny oraz z samymi klockami z tej serii, LEGO posiada w swojej kolekcji kilka filmów animowanych wychodzących spod szyldu LEGO Star Wars. Samo to, że kolekcja Lego Star Wars doczekała się własnego serialu animowanego, świadczy o tym, że jest to jedna z najchętniej wybieranych linii LEGO na całym świecie. Mało tego, największy zestaw Lego w historii pochodzi właśnie z serii LEGO Gwiezdne Wojny. Sokół Millenium, bo o nim mowa, w niektórych sklepach z zabawkami został wyprzedany w mgnieniu oka. Fani klocków Lego wykupili wszystkie zestawy tego legendarnego filmowego myśliwca, by być jednymi z pierwszych osób, które będą mogły na własne oczy zobaczyć historyczny pojazd. U wielu z nich, wielkich konstruktorów Lego, model Sokoła Millenium zajął wyjątkowe miejsce w salonie. Ale LEGO Star Wars to nie tylko Sokół Millenium. W skład niesamowicie popularnej linii wchodzą również inne zestawy.

Należą do nich dobrze znane z filmów statki kosmiczne, ale także same postacie. Fani Gwiezdnych Wojen mają okazję zbudować między innymi Imperialny Droid zwiadowczy, legendarny hełm zwiadowcy szturmowców, a także wielkiego mistrza Yodę. Można zbudować także Hana Solo czy Dartha Vadera. W arsenale linii LEGO Star Wars znajduje się wszystko, czego potrzebują fani Gwiezdnych Wojen. Jeśli wasze dzieci nie znają jeszcze tego popularnego w latach 90. filmu, może warto zaznajomić ich z nowymi bohaterami. Właśnie poprzez zakup postaci LEGO Gwiezdne Wojny. Każdy z zestawów gwarantuje zabawę nie tylko dla naszych pociech, ale również samych rodziców. Również oni będą mieli wielką frajdę z możliwości powrotu do filmów, które oglądali lata temu, na premierach kinowych.